Opinie o nas

Bewertung 5 Sterne

 

Pacjentka o Kamilli Brzozowskiej:

Każde spotkanie z Panią Kamillą pokazywało nam jakie mamy kłopoty i co dla siebie możemy zrobić. Jesteśmy bardzo wdzięczni przede wszystkim za profesjonalne podejście do nas i naszego problemu. Serdecznie polecamy spotkania z Panią Kamillą bowiem realnie pomagają w znalezieniu rozwiązania!

Pacjent o Agnieszce Lorek-Groniewskiej:

Bardzo profesjonalne podejście do problemów małżeńskich. Pani Agnieszka potrafiła dotrzeć do mężczyzny, który był sceptycznie nastawiony do psychoterapii oraz możliwości dokonania zmiany w związku. W mojej opinii największą wartością jest wiara w możliwość naprawy każdego związku. Pani Agnieszka nie wskazuje rozwiązań, w terapii dochodzi się do konkluzji samodzielnie, dokonując indywidualnych wyborów.

Pani Emilia o Agnieszce Lorek-Groniewskiej:

Miła atmosfera, uważane słuchanie, dużo spokoju, realizm.

Pan Marcin o Agnieszce Lorek-Groniewskiej:

Bardzo dobrze się pracowało. Wyciągnąłem wiele wniosków.

Pacjent o Agnieszce Lorek-Groniewskiej:

Przez rok w bycia w terapii, nauczyłem się bardzo dużo o sobie samym. Nie zawsze było łatwo, ale koniec końców czuję się gotowy wprowadzać zmiany w życie.

Pacjenci o Agnieszce Lorek-Groniewskiej:

Pani Agnieszka prowadziła z nami terapię małżeńską. Mimo, iż wcześniej mieliśmy kontakt z innymi psychoterapeutami od samego początku terapii mieliśmy wrażenie, że trafiliśmy w dobre ręce. Z tygodnia na tydzień czuliśmy postępy. Pani Agnieszka jest bardzo uważnym słuchaczem, dużo notuje i wszystko pamięta, co pozwala jej na głębszą analizę sytuacji. Jest doskonałym mediatorem między stronami. Bardzo spokojna, budzi w pacjentach pełne zaufanie. Pracowaliśmy nie tylko w gabinecie, ale dostawaliśmy konkretne zadania do przemyślenia, zrobienia tzw. „pracę domową”, co bardzo nam pomagało w naszych problemach. Zdecydowanie polecamy tego terapeutę.

Pacjentka o Annie Gryz:

Pani Ania jest profesjonalnym, konkretnym specjalistą. Podczas wizyty zawsze uważnie słuchała, potrafiła mi pomóc uświadamiać sobie, jak radzić sobie z problemami. Była bardzo empatyczna podczas spotkań. Terapia mimo, że sprawiała mi trudność, to zmieniła moje życie diametralnie. Pani Ania bardzo mi pomogła. Gorąco polecam!

Mama 7-letniego pacjenta o Agnieszce Winkler:

Pani Agnieszka pracowała z moim synem ponad rok. Udało im się skorygować wszystkie wady wymowy w atmosferze zabawy. Moje dziecko przy nieocenionej pomocy Pani Agnieszki nauczyło się wymawiać literę „r”, z czego jest bardzo dumne. Mój Syn powiedział o Pani Agnieszce: „Jest miła. Czasem grała ze mną w gry logopedyczne. Na zajęciach jest bardzo fajnie”. Bardzo polecam tego specjalistę!

Pani Agnieszka o Agnieszce Winkler:

Mój syn spotykał się z Panią Agnieszką około 1 roku w celu skorygowania wad wymowy. Głównym atutem tych zajęć było wykowywane odpowiednich ćwiczeń w atmosferze zabawy. Dodam , że moje dziecko jest ruchliwe, w związku z tym powtarzalne, żmudne ćwiczenia nie wpisują się w jego temperament. Natomiast z Panią Agnieszką pracował chętnie i bez oporów.

 

Pani Zuzanna o Agnieszce Lorek-Groniewskiej:

Bardzo  miła Pani. Dużo nam pomogła. Bardzo sprawnie kierowała rozmową.

Pan Jakub o Agnieszce Lorek-Groniewskiej:

Współpraca bardzo dobra. Dzięki Pani Agnieszce była możliwość nawiązania dialogu, dojścia do konkretnych wniosków. Spokojna atmosfera dodatkowo działała na plus rozmowy.